منوی اصلی
 
 اخبار معاونت
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

جلسه هم اندیشی مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهرداری تبریز با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و محیط زیست استان آذربایجان شرقی

.

. به منظور بهره گیری از پتانسیل و توانمندیهای متقابل بین شهرداری تبریز و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و محیط زیست استان آذربایجان شرقی، جلسه هم اندیشی مدیران و کارشناسان این دو مجموعه در مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهرداری برگزار گردید.
دوشنبه 10 تير 1398

حضور رییس مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهرداری تبریز در جلسه هم اندیشی روسا و کارشناسان کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی تبریز و مشهد مقدس در خصوص ابهامات و دغدغه های پروژه عظیم سرمایه گذاری نیروگاه زباله سوز در دو شهر مذکور

.

. جلسه هم اندیشی روسا و کارشناسان کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی تبریز و مشهد مقدس در خصوص ابهامات و دغدغه های پروژه عظیم سرمایه گذاری نیروگاه زباله سوز در دو شهر مذکور با همراهی دکتر محمدرضا روشنی رییس مرکز پژوهش های شهرداری، طی دو روز در شهر مقدس مشهد برگزار گردید.
سه شنبه 4 تير 1398

برگزاری جلسه شورای علمی پژوهشی مرکز پژوهشهای شورای اسلامی و شهرداری کلانشهر تبریز

.

. جلسه شورای علمی پژوهشی مرکز پژوهشهای شورای اسلامی و شهرداری کلانشهر تبریز به منظوز اتخاذ تدابیر لازم در خصوص امور پژوهشی برگزار گردید.
شنبه 11 اسفند 1397

رئیس مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهرداری تبریز عنوان کرد: استفاده از توان علمی، فنی و اجرائی دانشگاه تبریز در خصوص ارتقاء سیستم تصفیه خانه شیرابه مرکز دفن پسماندهای شهر

.

. با توجه به اعلام آمادگی دانشگاه تبریز مبنی بر طراحی، اجرا و بهره برداری از تصفیه خانه شیرابه مرکز دفن بهداشتی پسماندهای شهر تبریز ، در نظر است تا با هماهنگی معاونت فنی و عمرانی و مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز، ارتقاء سیستم موجود تصفیه خانه شیرابه زباله گاه شهر تبریز نیز توسط دانشگاه تبریز به انجام برسد.
يکشنبه 28 بهمن 1397

در جلسه هماهنگی بین شورا و شهرداری با دانشگاه ها، رئوس همکاری های فی مابین تعیین گردید

.

. در جلسه هماهنگی شورا و شهرداری تبریز با دانشگاه ها که در محل بنیاد ملی نخبگان استان آذربایجان شرقی برگزار شد، رئوس همکاری بین شورا و شهرداری تبریز با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تعیین گردید.
دوشنبه 15 بهمن 1397

طرح موضوعات " شکوفایی شهری" و " همبستگی اجتماعی" در کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی کلانشهر تبریز

.

. در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی کلانشهر تبریز، موضوعات "عوامل کلیدی موثر بر شکوفایی شهر تبریز" و " همبستگی اجتماعی در شهر تبریز" توسط مرکز مطالعات، برنامه‌ریزی و پژوهش ارائه گردید و توسط اعضاء محترم و کارشناسان کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
سه شنبه 9 بهمن 1397

چشم انداز راهبردی شهرداری تبریز برای افق (1409_1398) توسط مرکز پژوهش های شورا و شهرداری تبریز بررسی میشود

.

. چشم انداز راهبردی شهرداری تبریز برای افق (1409_1398) به عنوان مبنای عمل کلیه اقدامات شهرداری تبریز تدوین گردیده است.
شنبه 6 بهمن 1397

برگزاری اولین جلسه هیئت امنای مرکز پژوهشهای شورای اسلامی و شهرداری کلانشهر تبریز

.

. اولین جلسه هئیت امنای مرکز پژوهشهای شورای اسلامی و شهرداری کلانشهر تبریز با حضور رئیس محترم شورای اسلامی، قائم مقام محترم شهردار تبریز، رئیس مرکز پژوهشهای شورای اسلامی و شهرداری، رئیس مرکز مطالعات، برنامه‌ریزی و پژوهش شهرداری، اعضای محترم شورای اسلامی و اساتید دانشگاه برگزار گردید.
سه شنبه 18 دي 1397

"چگونگی تحقق سرمایه اجتماعی در شهر تبریز" توسط مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش مورد بررسی قرار گرفت

.

. با توجه به اهمیت موضوع سرمایه اجتماعی، همبستگی و اعتماد اجتماعی و نقش آن در توسعه شهری، چگونگی تحقق سرمایه اجتماعی در شهر تبریز، توسط مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهرداری مورد بررسی قرار گرفت.
دوشنبه 17 دي 1397

بررسی کارشناسی تعرفه عوارض محلی شهرداری تبریز توسط مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شورا و شهرداری

.

. تعرفه عوارض محلی، مهمترین و اصلی ترین منبع درآمد پایدار و تأمین و تحقق بودجه سالانه شهرداری به شمار می رود، بنابراین اعمال دقت لازم در تدوین آن، ضامن حفظ منافع عمومی است.
سه شنبه 11 دي 1397