هفته پژوهش
  • tab4
 
 منوی اصلی
 
 
 
 نظر سنجی
عملکرد مجموعه را چگونه ارزیابی می کنید؟  
 

 
 طرح تفصیلی

 
 بیانات مقام معظم رهبری

بدون تحقيق، بدون تعمق و فتح سرزمين هاي تازه فكري، هيچ كاري نمي شود كرد.
                                                                                 
       "مقام معظم رهبری"
 
 
.

اولین جلسه کارگروه طرح مطالعات جامع ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم شهری با حضور مسئولین و اساتید دانشگاهی در مرکز مطالعات و پژوهش های شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز برگزار گردید.
.

اولین جلسه کارگروه طرح مطالعات جامع ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم شهری با حضور مسئولین و اساتید دانشگاهی در مرکز مطالعات و پژوهش های شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز برگزار گردید.
دوشنبه دهم شهريور 1399
تعداد بازدید: 335
.

طرح مطالعات جامع ساماندهی اصناف و مشاغل مزاحم شهری
.

رئیس مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهردرای تبریز از همکاری این مرکز در تهیه شرح خدمات طرح مطالعات جامع ساماندهی اصناف و مشاغل مزاحم شهری با سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز خبر داد.
سه شنبه بیست و یکم مرداد 1399
تعداد بازدید: 249
.

بازنگری طرح جامع مدیریت پسماند شهر تبریز
.

رییس مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش از همکاری مرکز پژوهش شهرداری تبریز با سازمان مدیریت پسماند در بازنگری طرح جامع پسماندهای شهر تبریز خبر داد.
پنجشنبه نوزدهم تير 1399
تعداد بازدید: 184
.

با حضور گسترده شهرداری تبریز در هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس): آغاز رویکرد شهرداری تبریز به فعالیت های دانش بنیان با محوریت مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش
.

هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز، موسوم به رینوتکس2019، روز دوشنبه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز با حضور جمعی از مقامات کشوری و استانی آغاز به کار کرد.
دوشنبه بیستم آبان 1398
تعداد بازدید: 264
.

بررسی نحوه مدیریت هرزآبهای زیرزمینی و استفاده از آنها برای آبیاری فضای سبز، در دستور کار مرکز پژوهشهای شورا و شهرداری تبریز قرار گرفت
.

رییس مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهرداری عنوان کرد: با عنایت به اهمیت موضوع مدیریت هرزآبها و نیز حفظ و گسترش فضای سبز و نیز بحران کم آبی، و با توجه به شرایط و پتانسیل های اقلیمی شهر تبریز، به نظر میرسد، مدیریت هرزآبهای زیرزمینی و استفاده از آنها در آبیاری فضای سبز شهر، مفید و موثر واقع گردد.
پنجشنبه نهم آبان 1398
تعداد بازدید: 165
.

فراخوان تألیف کتاب "مرجع آموزشی و راهنمای ساماندهی مشاغل و اصناف"
.

شهرداری تبریز در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی، کتاب "مرجع آموزشی و راهنمای ساماندهی مشاغل و اصناف" را تألیف نماید.
پنجشنبه هیجدهم مهر 1398
تعداد بازدید: 221
.

فراخوان پژوهشی مرکز پزوهشهای شورای اسلامی و شهرداری کلانشهر تبریز
.

در راستای تحقق اهداف و برنامه های مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز فهرست اولویت های پژوهشی سال 1398 و عناوین رساله ها و پایان نامه های مورد حمایت اعلام گردید.
شنبه بیست و سوم شهريور 1398
تعداد بازدید: 707
.

جلسه هم اندیشی مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهرداری تبریز با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و محیط زیست استان آذربایجان شرقی
.

به منظور بهره گیری از پتانسیل و توانمندیهای متقابل بین شهرداری تبریز و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و محیط زیست استان آذربایجان شرقی، جلسه هم اندیشی مدیران و کارشناسان این دو مجموعه در مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهرداری برگزار گردید.
دوشنبه دهم تير 1398
تعداد بازدید: 248
.

حضور رییس مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهرداری تبریز در جلسه هم اندیشی روسا و کارشناسان کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی تبریز و مشهد مقدس در خصوص ابهامات و دغدغه های پروژه عظیم سرمایه گذاری نیروگاه زباله سوز در دو شهر مذکور
.

جلسه هم اندیشی روسا و کارشناسان کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی تبریز و مشهد مقدس در خصوص ابهامات و دغدغه های پروژه عظیم سرمایه گذاری نیروگاه زباله سوز در دو شهر مذکور با همراهی دکتر محمدرضا روشنی رییس مرکز پژوهش های شهرداری، طی دو روز در شهر مقدس مشهد برگزار گردید.
سه شنبه چهارم تير 1398
تعداد بازدید: 231
.

برگزاری جلسه شورای علمی پژوهشی مرکز پژوهشهای شورای اسلامی و شهرداری کلانشهر تبریز
.

جلسه شورای علمی پژوهشی مرکز پژوهشهای شورای اسلامی و شهرداری کلانشهر تبریز به منظوز اتخاذ تدابیر لازم در خصوص امور پژوهشی برگزار گردید.
شنبه یازدهم اسفند 1397
تعداد بازدید: 224
آرشیو Print RSS
 
 شهردار

دکتر یعقوب هوشیار
شهردار کلانشهر تبریز
 
 رئیس مرکزدکتر محمدرضا روشنی
 

 
 شهرنما

 
 

e-Book
 
 دایرة المعارف بزرگ تبریز