منوی اصلی
     
     اخبار معاونت
    کلمه کلیدی
    :
    از
    calendar
    تا
    calendar
    جستجو

    اولین جلسه کارگروه طرح مطالعات جامع ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم شهری با حضور مسئولین و اساتید دانشگاهی در مرکز مطالعات و پژوهش های شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز برگزار گردید.

    .

    . اولین جلسه کارگروه طرح مطالعات جامع ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم شهری با حضور مسئولین و اساتید دانشگاهی در مرکز مطالعات و پژوهش های شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز برگزار گردید.
    دوشنبه 10 شهريور 1399

    طرح مطالعات جامع ساماندهی اصناف و مشاغل مزاحم شهری

    .

    . رئیس مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهردرای تبریز از همکاری این مرکز در تهیه شرح خدمات طرح مطالعات جامع ساماندهی اصناف و مشاغل مزاحم شهری با سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز خبر داد.
    سه شنبه 21 مرداد 1399

    بازنگری طرح جامع مدیریت پسماند شهر تبریز

    .

    . رییس مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش از همکاری مرکز پژوهش شهرداری تبریز با سازمان مدیریت پسماند در بازنگری طرح جامع پسماندهای شهر تبریز خبر داد.
    پنجشنبه 19 تير 1399

    با حضور گسترده شهرداری تبریز در هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس): آغاز رویکرد شهرداری تبریز به فعالیت های دانش بنیان با محوریت مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش

    .

    . هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز، موسوم به رینوتکس2019، روز دوشنبه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز با حضور جمعی از مقامات کشوری و استانی آغاز به کار کرد.
    دوشنبه 20 آبان 1398

    بررسی نحوه مدیریت هرزآبهای زیرزمینی و استفاده از آنها برای آبیاری فضای سبز، در دستور کار مرکز پژوهشهای شورا و شهرداری تبریز قرار گرفت

    .

    . رییس مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهرداری عنوان کرد: با عنایت به اهمیت موضوع مدیریت هرزآبها و نیز حفظ و گسترش فضای سبز و نیز بحران کم آبی، و با توجه به شرایط و پتانسیل های اقلیمی شهر تبریز، به نظر میرسد، مدیریت هرزآبهای زیرزمینی و استفاده از آنها در آبیاری فضای سبز شهر، مفید و موثر واقع گردد.
    پنجشنبه 9 آبان 1398

    فراخوان تألیف کتاب "مرجع آموزشی و راهنمای ساماندهی مشاغل و اصناف"

    .

    . شهرداری تبریز در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی، کتاب "مرجع آموزشی و راهنمای ساماندهی مشاغل و اصناف" را تألیف نماید.
    پنجشنبه 18 مهر 1398

    فراخوان پژوهشی مرکز پزوهشهای شورای اسلامی و شهرداری کلانشهر تبریز

    .

    . در راستای تحقق اهداف و برنامه های مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز فهرست اولویت های پژوهشی سال 1398 و عناوین رساله ها و پایان نامه های مورد حمایت اعلام گردید.
    شنبه 23 شهريور 1398

    جلسه هم اندیشی مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهرداری تبریز با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و محیط زیست استان آذربایجان شرقی

    .

    . به منظور بهره گیری از پتانسیل و توانمندیهای متقابل بین شهرداری تبریز و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و محیط زیست استان آذربایجان شرقی، جلسه هم اندیشی مدیران و کارشناسان این دو مجموعه در مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهرداری برگزار گردید.
    دوشنبه 10 تير 1398

    حضور رییس مرکز مطالعات، برنامه ریزی و پژوهش شهرداری تبریز در جلسه هم اندیشی روسا و کارشناسان کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی تبریز و مشهد مقدس در خصوص ابهامات و دغدغه های پروژه عظیم سرمایه گذاری نیروگاه زباله سوز در دو شهر مذکور

    .

    . جلسه هم اندیشی روسا و کارشناسان کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی تبریز و مشهد مقدس در خصوص ابهامات و دغدغه های پروژه عظیم سرمایه گذاری نیروگاه زباله سوز در دو شهر مذکور با همراهی دکتر محمدرضا روشنی رییس مرکز پژوهش های شهرداری، طی دو روز در شهر مقدس مشهد برگزار گردید.
    سه شنبه 4 تير 1398

    برگزاری جلسه شورای علمی پژوهشی مرکز پژوهشهای شورای اسلامی و شهرداری کلانشهر تبریز

    .

    . جلسه شورای علمی پژوهشی مرکز پژوهشهای شورای اسلامی و شهرداری کلانشهر تبریز به منظوز اتخاذ تدابیر لازم در خصوص امور پژوهشی برگزار گردید.
    شنبه 11 اسفند 1397